קצת עלינו

10-hands-holding-globe

אל תלכו אחרי מה שאחרים עושים! הובילו!

הסטטיסטיקות מוכיחות שרוב אוכלוסיית העולם אינה מאושרת, אינה בריאה ולא מצליחה להשיג את מטרותיה.

  • 1.9 מיליארד אנשים סובלים מעודף משקל (יותר מרבע מאוכלוסיית העולם)
  • 7 מתוך 10 אנשים סובלים ממחלות כרוניות
  • 50% מהאוכלוסייה נוטלים תרופות באופן יומיומי
  • התאבדות נמצאת במקום ה-10 בסיבות המוות המובילות בעולם לכל הגילאים

בואו נוביל את הדרך למהפכה של בריאות!

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לרפא את העולם!

  • לשפר את ההבנה של הציבור הרחב בנושא בריאות ותזונה נכונה וההשלכות שיש להם על חיינו.
  • להרחיב את ההבנה של הציבור הרחב בנושא ההשלכות שיש לבחירות המזון שלנו גם על בריאות ילדינו והדורות הבאים אחריהם.
  • לספק לאנשים את התמיכה וכל העזרה לשנות הרגלי האכילה לקויים.
  • לספק לכלל הציבור גישה ליתרונות הבריאותיים של מזון ומוצרים בריאים
  • להרחיב את ההבנה של הציבור הרחב בענין ההשלכות של בחירות המזון שלנו על כדור הארץ.
healthy-people
pic-galit-close-up

ד"ר גלית גולדפרב

מייסדת ומנכ”לית מרזים לחיים, דיאטת גרילה ומרכז יוניאנה

קצת על ד”ר גלית גולדפרב:

גלית גולדפרב עוסקת בתחום הבריאות כבר 27 שנה. תוך כדי עבודה במעבדות מחקר שונות ועם לקוחות פרטיים רבים, גלית כתבה 12 ספרים בתחומי בריאות והתפתחות אישית באנגלית, כולל רב מכר הבינלאומי זוכה הפרסים “דיאטת גרילה - תוכנית לירידה במשקל ואורח חיים בריא" מבוסס על אותה מחקר מעמיק לתוך התזונה האופטימלית עבור בני אדם. גלית כותבת בלוג פעיל מאוד, יש לה תחנת יוטיוב בארה”ב והוזמונה להרצות בבמת - TED על "התזונה האופטימלית עבור בני אדם"

גלית חברה מקצועית באיגוד התזונה האמריקני, ובאגודה האמריקאית לתזונה, וכן בעלת דוקטורט בתזונה ( PhD), תואר שני ( MSc ) במדעי הרפואה ובפיזיולוגיה, תואר ראשון (BSc) בביוכימיה ותזונה, למדה אימונולוגיה לתעודה מתקדמת ומחזיקה תעודות רבות ברפואה אלטרנטיבית.

המטרה של גלית הינה להפיץ את הבשורה של התזונה האופטימלית עבור בני אדם, כך יותר אנשים יכלו לחיות חיים בריאים, מאושרים ומספקים. גלית מציעה סדנאות, קבוצות תמיכה להרזיה ובריאות, תוכניות מקוונות ואימונים אישיים לגוף ולנפש.

שלום לכם, שמי גלית גולדפרב, וכן זה נכון...

שמתי סוף לתסכול הארוך שנגרם ממשקל עודף, הפרעות אכילה, בריאות ירודה ואפילו סרטן, ועכשיו אני נהנת מחיים מלאים באנרגיה, נטולי בריאות ירודה, תסכול וסבל!

אבל בואו נחזור צעד אחורה... זה לא היה כה מזמן כשהמאבק עם המשקל היה חלק מחיי היום יום שלי. בנקודה מסוימת אפילו הגעתי להפרעות אכילה בכדי לפתור את בעיות המשקל שלי ונשארתי עם הפרעות האכילה למעלה מעשור וחצי! לא רק שהרגלי האכילה הגרועים שלי הובילו אותי לעליה במשקל והפרעות אכילה, אלה גם אובחנתי עם סרטן פעמיים עד גיל 40!

השתגעתי מלמצוא ריפוי עבור הסרטן ובעיות המשקל שלי!

למרות שעסקתי בספורט וכתזונאית שמחזיקה בשלושה תארים אקדמיים בתחום התזונה ורפואה, עדיין הייתי מבולבלת עם כל המידע הזמין היום ואף פעם לא ידעתי מה באמת כדי לאכול בשביל הבריאות וירידה במשקל לאורך זמן. אני מוכנה להתערב שאתם יודעים בדיוק על מה אני מדברת....

הדיאטות השוטפות רק הורידו לי את הביטחון העצמי שלי! והביקורים שלי בבתי החולים אף פעם לא טיפלו בשורש הבעיה... לכן, החלטתי שהגיע הזמן לקחת את הדברים לידיים שלי.

היה ברור לי שלא אצליח להגיע לשום מקום אם אסתמך על אחרים שיפתרו לי את בעיות הבריאות שלי, ולכן החלטתיפשוט למצוא פתרון בעצמי.

אז התחלתי לעבוד...

הדחף שהיה בי לרפא את עצמי גרם לי לקחת פסק זמן מהקלינקה המשגשגת שלי ומעסקי הנדל"ן שיזמתי בכדי לחקור את התזונה האידיאלית האמיתית עבור בני אדם… לא מה שלמדתי באוניברסיטה ולא מה שלמדתי בבית ספר לרפואה, ובטח שלא מה שמאכילים אותנו בתקשורת.

לבסוף הצלחתי להבין שבריאות טובה מגיעה ברגע ששומרים על חוקי הטבע. הפכתי את הדבר למשימה שלי לגלות מה באמת עלינו לאכול בכדי להסיר את כל הבלבול שהיה לי עם נושא האוכל ובכדי להגיע לבריאות טובה ואופטימלית.

הקדשתי את כל זמני לחקור את הנושא ולהיכנס לעובי הקורה. קראתי, למדתי, ובדקתי לעומק את המידע מכל המדעים השונים יחד, ולאחר מחקר מעמיק, לבסוף הצלחתי להבין את התזונה האופטימלית לבני אדם, כזאת שהופכת מצבי חולי ומובילה להורדת משקל באופן קל וטבעי.

ממצאים אלה היוו את הבסיס לספר שלי “דיאטת גרילה”, כמו כן ללימודי הדוקטורט שלי בתחום התזונה.

בעקבת המחקר, שיניתי את התזונה שלי ואת הלך הרוח שלי לחלוטין. לאחר 8 חודשים של תכנית התזונה, המשקל העודף והסרטן נעלמו!

אין יותר סרטן.... אין יותר משקל עודף....אין יותר רמות אנרגיות נמוכות ואין יותר תסכול... רק הסיפוק, האושר וההגשמה שמגיעים כאשר יש לכם גוף בריא, חטוב, ואנרגטי!

במהלך השנים בהן עזרתי לעצמי ועוד מאות אנשים אחרים להרזות ולשפר את מצבם הבריאותי, למדתי המון על מה שצריך בכדי לרדת במשקל ולחזור למצב בריאותי תקין. באמצעות מחקר מבוסס ראיות מוכחות, גיליתי את השלבים הבטוחים, הקלים והיעילים ביותר להגיע ליעד הזה!

אספר לכם עליהם בעוד רגע, אבל תחילה יש משהו שאני חייבת להבהיר:

אם עד עכשיו נאבקתם לרדת במשקל ולהגיע ליעד הבריאותי שלכם אך נכשלתם באופן מביש, אתם חייבים להבין שזה לא באשמתכם!!

תעשיית הדיאטות / הכושר / והירידה במשקל רוצה שתכשלו!!!

נכון מאוד...

האמת העצובה היא שתעשיות הדיאטות / הכושר / והירידה במשקל לא רוצות שתצליחו!

אני יודעת שזה נשמע מטורף, אבל העניין הוא כזה, מרבית החברות המתעסקות בתחומי הירידה במשקל והדיאטות למיניהן מעונינות לעשות דבר אחד: להרוויח כסף בלמכור לכם מוצרי דיאטה. אבל כמה מוצרים הם היו מצליחים למכור אם הייתם חטובים, רזים ובריאים באמת? לא הרבה! נכון?…

ברור שנכון!

אז הם הציפו את השוק עם כדורים, ניתוחי הרזיה, תוספים להרזייה ועוד רק בכדי לתת לכם תקוות שווא שאולי, רק אולי, זה יהיה הדבר היחיד שעובד ויכול לעזור לכם לרדת במשקל ולהשיג את מטרות הבריאות שלכם במלי שתצטרכו לשנות שום דבר נוסף או להתאמץ.

ואחרי שזה שוב לא עובד, אתם מרגישים כמו כישלון עוד יותר גדול, והופכים לנואשים יותר, ופונים לרכישת משהו נוסף אחר. וכשזה לא עובד, ההערכה העצמית שלכם סופגת עוד מכה, ואתם עוברים וקונים משהו אחר. וכן הלאה ... וכן הלאה ...

נשמע מוכר? אני יודעת שכן, כי הייתי בדיוק בנקודה הזאת!

רוצים לשים סוף למעגל התסכול, הכאב והסבל הזה, ולהגיע סוף סוף למטרות הבריאות והמשקל שהצבתם לעצמכם, היעדים שמגיעים לכם ועליהם חלמתם?

אחריי שגיליתי את האמת על תעשיית המזון החלטתי לספק פתרון ולעזור לאנשים אמיתיים כמוכם וכמוני ליהנות מהסיפוק של כיבוש יעדי המשקל והבריאות שלכם...

.... על ידי הבנה אמיתית של בעיית המשקל והבריאות ושימוש בעקרונות מוכחים ובדוקים...

לקחתי את כל מה שלמדתי במהלך שנות הלימוד שלי בנושא הבריאות וירידת משקל, ניסיון מחקרי וניסיון מעשי שעזר לאחרים וכמובן גם לעצמי, ויצרתי מערכת פשוטה שתשמש אתכם בדרך לבריאות, היפוך מחלות והגעה ליעדי המשקל האופטימליים שעליהם חלמתם... ללא ספירת קלוריות, ללא ניתוחים או צריכה של כדורים!

תכנית “מרזים לחיים", קבוצות התמיכה לאורח חיים בריא בשיטת “דיאטת גרילה”, תלווה אתכם, שלב אחר שלב, לאורך התהליך כולו עבור שינוי ההרגלים המזיקים שלך ללא אכזבה אינסופית, ותוצאות לא מספקות.

מכיוון שאתם סוף סוף תתמודדו עם שורש הבעיה ולא עם הסימפטומים שלה.

השיטה עובדת עבור כולם, לא משנה מה נקודת ההתחלה הבריאותית, רמת הכושר והמשקל שלכם. קל מאוד לפעול לפיה. כל מה שאתם צריכים זה רק לקבל את ההחלטה.

צעד הבא...

לבירור תאריכי קבוצות תמיכה או לכל שאלה אחרת, צור עמנו קשר! נשמח לעזור!