בית

החזון שלנו הוא להבריא את העולם

הרחבת המודעות להשפעת התזונה על כל תחומי חיינו

המחקר של גלית גולדפרב בנושא התזונה הבריאה לאדם מציג מסקנות ברורות וחד משמעיות. יש תזונה אחת שמתאימה לבני אדם. ברגע שתזונה זו מהווה רוב תזונת האדם, הוא יהיה חופשי ממחלות, חופשי מתשוקות בלתי נשלטות למזון, ירזה באופן אוטומטי ויחיה חיים אנרגטים, שמחים וארוכים יותר.

לאחר שגלית חוותה שינוי דרמטי בבריאותה, ובמשקלה עם שינוי הרגלי סגנון החיים בעקבות מחקרה, ולאחר שלקוחותיה חבו חוויות דומות, החליטה לכתוב את מחקרה כספר לציבור הרחב. מדובר בספר חשוב וייחודי שהוא הרבה מעבר לנושא הדיאטה!

ספר זה ישנה את כל ההסתכלות שלך על המזון אשר הינך בוחר לאכול. בחירות המזון שלך משפיעות לא רק על בריאותך האישי, אלה גם על הגנים אשר הינך מעביר לילדיך, ואורך חיי ילדיך וגם על בריאות כדור הארץ באופן כללי.

להזמנת הספר לחץ כאן

קבוצות תמיכה לשינוי הרגלי אכילה, ירידה במשקל וריפוי ממחלות

קבוצות התמיכה שלנו מתקיימות מידי שבוע ונועדו לעודד, לתמוך ולתת השראה לשינוי הרגלי אכילה, אורח חיים בריא, ריפוי ממחלות וירידה במשקל.

קבוצת תמיכה מאפשרת לכל חברי הקבוצה לשאוב כוחות ותעוזה אחד מהשני להצליח במטרה משמעותית וחשובה של שינוי הרגלי אכילה וסגנון חיים. יש תחושת התמודדות משותפת ואט אט מתגלים דרכים שונות להתמודדות עם הקשיים שבדרך. הקבוצה נותנת תחושת שייכות ולא תחושת הזאב הבודד אשר מתמודד עם בעיה שקיימת רק אצלו. בשל כך, אחוזי ההצלחה לשינוי אורח חיים בקבוצה גבוהה יותר!

בקבוצות שלנו תחוו גם סדנאות בישול למזון בריא ותלמדו שיטות קלות לעלות את ערך התזונתי של מזונותיכם. למד עוד

לימוד הרגלי אכילה בריאים מגיל צעיר

הארי טרומן פעם אמר, “אומה היא בריאה רק כפי שהילדים שלה בריאים.”

ילדים אשר מקבלים מזון בריא בילדותם גדלים להיות מבוגרים בריאים יותר וגם מאושרים יותר. לימוד עקרונות התזונה טובים מגיל צעיר משפיע על בטחונם האישי ונותן להם תחושת שליטה על חייהם. הם לומדים לאהוב את עצמם ולדאוג לעצמם בגיל צעיר, דבר המקנה עצמאות ומגביר את ההערכה העצמית שלהם.

פיתוח הרגלי אכילה והעדפות מזון הוא תהליך נרכש, כמו שינה לאורך הלילה,  ומיומנויות התפתחותיות אחרות וזה לוקח זמן. הבטח כי ילדך יידעו לעשות בחירות מזון בריאות. זהו ידע  קריטי וחשוב להמשך חייהם, ולכן כדי להקדיש קצת ואנרגיה על מנת ללמד את ילדיכם את הכישורים הללו.

הלימוד נעשה בקבוצות קטנות ונעשה בהפעלה ובכך הופך את הלימוד לחוויתי יותר. למד עוד

"החולשה הגדולה ביותר שלנו נמצאת בוויתור. הדרך הבטוחה ביותר להצלחה היא תמיד לנסות רק עוד פעם אחת."

– תומאס אדיסון

הסיפור של גלית

סבלתי מהפרעת אכילה (בולימיה) מעל עשור והייתי מכורה לאוכל. לאחר שחליתי במחלת הסרטן, החלטתי לחקור את התזונה הבריאה לאדם. המחקר שבצעתי כלל מידע מכל המדעים יחד, דבר שלא נעשה קודם. עם השינוי התזונתי ל “דיאטת גרילה” החלמתי מסרטן והשלתי 32 ק”ג ממשקלי.

הסיפור של אנג'י

היו לי כאבים עזים ברום הבטן תקופה ממשוכת. כשהכאבים התגברו, החלטתי לעשות בדיקות דם וגילו לי כולסטרול מאוד גבוהה לגילי (47). לאחר השינוי התזונתי ל”דיאטת גרילה” ירד לי הכולסטרול וטריגליצרידים וירדתי 30 ק”ג ממשקלי.

לשיחת יעוץ

אנחנו לשירותכם בכל שאלה דרך המייל. נשמח לשרת אתכם.

"אופטימיות היא האמונה שמובילה להישג. שום דבר לא יכול להתבצע בלי תקווה ובטחון עצמי."

– הלן קלר

בואו להתרשם מסדרת המזונות הבריאים שלנו

קצת עלינו

מטרתינו להבריא את העולם!

כתובת: רחוב השמים 23 קיסריה. ת.ד. 2490 3088900

טלפון: 052-4764241

אימייל: support@galitgoldfarb.com

השירותים שלנו

השירותים שאנו מספקים כוללים  סדנאות לימוד של עקרונות ההרזיה הבריאה ואורח חיים בריא, קורסים מכוונים, קבוצות תמיכה לירידה במשקל וריפוי ממחלות, ומזון בריא וקל השגה.

מצא אותנו

צור קשר

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן הודעה.